Entertainment

Vojta Dyk pochoval tátu: Pod dozorem ochranky!

Herci a zpěvákovi byla na posledním rozloučení s milovaným tatínkem největší oporou manželka Tatiana Dyková (43). Obřad spisovatele a haškologa začal včera hodinu před polednem a vývěsku s časem obřadu, včetně samotného času, změnili až krátce před pohřbem, aby nikdo nevěděl, že proběhne rozloučení s Radko Pytlíkem. „Zaznělo hned několik operních aríí, které pan Pytlík tolik miloval, a jednou zazněla i Vojtova píseň Modlitba, kterou mu Radko moc chválil a byl z ní nadšený,“ popsal smuteční host. I toho však zaskočilo, kolik bodyguardů bylo na místě. „To bylo trochu zbytečné a hodně to rušilo obřad. Neustále se přesouvali v síni a koukali na lidi, jestli náhodou nevytahují mobil. Kdyby stáli u dveří a kontrolovali pozvánky, tak je to v pořádku, ale tohle bylo moc,“ postěžovala si po obřadu jedna z přítomných dam.

Vojtěch Dyk vydává videoklip ke skladbě Šumavský otčenáš: Hudební pocta přírodě vychází symbolicky přesně v čase slunovratu

Motýl na rozloučenou

Manželka Vojty Tatiana se všemi třemi syny Františkem (16) , Cyrilem (13) a nejmladším Aloisem (8), jehož otcem je Vojta, přišli uctít památku s modrým motýlkem na klopě. „Pan Pytlík byl totiž vášnivým sběratelem motýlů. dokonce byl členem Societas entomologica bohemica. To byla taková společnost, kde si vyměňovali ty exempláře nalepené na těch štítcích,“ vysvětlil jeden ze smutečních hostů.

Vojta Dyk si 2 roky po svatbě s Táňou postěžoval: Doma mě nikdo neposlouchá!
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close