Entertainment

Užijte si barevné léto se šperky s drahokamy

Prezentace klienta:
Toto není redakční text. Redakce Blesku nezodpovídá za jeho obsah

Drahokamy pro léto jako stvořené

Letní šperky se nesou v duchu svěžích barev a odvážných kombinací. Pokud chcete letní šperk trvalé kvality, poohlédněte se po zlatých špercích s drahými kameny. Oblíbené jsou modré safíry, modrofialové tanzanity, fialové a zelené ametysty, zelené vltavíny nebo žluté citríny.

Pokud vás lákají kombinace více kamenů, k něžným vícebarevným letním šatům se bude dobře hodit například zlatý prsten s akvamarínem doplněný o zlaté náušnice s morganitem. Něžné barvy těchto dvou drahokamů budou svědčit zimním typům, bledě modré akvamaríny umí podtrhnout modré oči a růžové morganity hezky ladí ke sluncem políbené pokožce. Pokud jste brunetka a případně máte i zelené oči, bude pro vás perfektní zlatý náramek se smaragdem.

Autor: KLENOTA s.r.o.

Hit v podobě minerálních náramků

Možná jste si ho už také v posledních letech všimli, ale pokud ne, rozhodně stojí za pozornost. Co tím myslíme? Trend v podobě luxusních minerálních náramků v boho stylu. Ty jsou ideálním letním doplňkem s dotekem luxusu. Potěší nejspíš všechny osobité a kreativní ženy, které milují barvy a neobvyklé vzory.

Hodí se k jednobarevným outfitům, které zpestří a okamžitě upoutají pozornost. Dávají však také prostor k fantazii, vyniknou i s pestřejšími kousky z vašeho šatníku a vybízí k originálnímu vrstvení se zlatými náramky, vedle kterých drahokamy skutečně vyniknou.

Autor: KLENOTA s.r.o.

Minimalistická kolekce plná hřejivých, moderních barev

Ve šperkařském ateliéru KLENOTA se rozhodli inspirovat létem u celé jedné kolekce. Jmenuje se VIOLET a pokrývá celou paletu odstínů od červenovínového rhodolitu přes fialový a zelený ametyst a výrazný olivín až po světle žlutozelený lemon quartz. Veškeré šperky jsou vytvořené z 14karátového zlata a krása drahokamů vyniká díky brusu cushion. Živé barvy v ní podtrhuje klasicky design.

Celá kolekce je v minimalistickém duchu, klade důraz na detaily a nabízí pestré možnosti kombinování a vrstvení. Šperky z této kolekce tak vypadají dobře jako solitéry, můžete však s nimi dát prostor i svému kreativnímu vyjádření. Dva náhrdelníky s přívěsky s různobarevnými drahokamy můžete doplnit třeba o visací či peckové náušnice nebo zlatý prsten. Nemusíte se bát ani použít různé barvy zlata současně.

Autor: KLENOTA s.r.o.

Vyjádřete svou osobnost pomocí šperků a buďte v létě vidět

Kombinování barev a motivů je pro léto zkrátka jako stvořené, a když si na něm dáte záležet, šperky nebudou pouhým krásně vypadajícím doplňkem, ale i sebevyjádřením, které bude ladit k vaší osobnosti. Které šperky si pro tento účel vyberete vy?
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close