Entertainment

Utajovaný syn Sepéšiho (†25) o Bartošové (†48): Slova o nenávisti

S prodavačkou Marií se potkal v pražském obchodním domě. V tu dobu ovšem tvořil Petr Sepéši pár se zpěvačkou Ivetou Bartošovou a hovořilo se o lásce jako trám. I zamilovaní ale evidentně občas uklouznou. Vážné to však pro Petra začalo být v momentě, kdy půvabná Marie otěhotněla. Svého syna ale nikdy nespatřil – zemřel osm měsíců před jeho narozením. Maminka se rozhodla jméno otce synovi zatajit. Zřejmě jí v tom zabránily veškeré tehdejší okolnosti.

Nová minisérie Iveta odhalí zajímavé momenty ze života Bartošové

Poprvé o zpěvákovi promluvila, když bylo malému Petrovi dvanáct let. „Kluci ve škole pořád mluvili o svých tátech, já nemohl, a tak jsem se mámy jednou zeptal. Moc se jí do toho ale nechtělo. Řekla mi ale nakonec pravdu, ukázala tátovy fotky, pustila jeho desky a já začal na tátu být moc pyšný. Je mi moc líto, že jsem člověka jako on nestihl poznat,” prozradil deníku Blesk.

Informace ale pod povrchem nemohla zůstat navždy. Jakmile vyšlo najevo, kdo je Petrův syn, neskrývala Iveta Barotšová své překvapení a rozporuplné pocity. Petra Sepéšiho vždy vnímala jako osudovou lásku, což se nikdy nezměnilo. S jeho synem se ale nikdy setkat nechtěla.

Život nejpopulárnější zpěvačky Ivety Bartošové

„Asi je to dobře. Nevím, jak by to dopadlo. Je možné, že bychom se spřátelili, ale spíše je pravděpodobné, že by z toho vznikla nenávist,“ cituje Petra web ženy.iprima.cz. Nakonec zpěvačku po letech spojil s Petrem Sepéšim devětadvacátý den měsíce, kdy oba tragicky zahynuli. Tuto skutečnost nebere syn Petr na lehkou váhu. „Nejspíš nebude náhoda, že táta i Iveta zahynuli pod koly jedoucího vlaku. Sice každý jiným způsobem, ale asi pro sebe v životě byli osudoví,“ dodává.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close