Entertainment

Tvoje tvář má známý hlas: Vítězem je Václav Kopta

Deset pro někoho drsných týdnů si Václav Kopta podle svých slov užíval a i to možná mělo vliv na jeho výkony, kdy do všech proměn šel na sto procent připravený. Po oznámení výsledků zůstal jindy výřečný herec jako opařený. „Koukal jsem jak vyvoraná myš. Ze začátku jsem byl přesvědčen, že do soutěže jdu jen tak někoho pobavit a třeba i dojmout, ale že bych přebíral vítězný věnec, to mě opravdu zaskočilo,“ prozradil Aha! Václav své prvotní pocity.

„Na druhou stranu jsem si pak říkal, že jsem se nadřel. Jsem typ, který se na nic nevykašle, když už tu práci dostane. Tak jsem prostě makal a opravdu jsem se na ty věci nadřel i v cizích jazycích. Takže to byla kombinace velké pokory a trošku i pýchy,“ pokračoval herec dále. V náročných trénincích Koptovi pomohla i průprava z muzikálů, které dělá celý život, a je tudíž zvyklý se vše rychle naučit.

Oporu měl také ve štábu celé show. „Byli vstřícní, že jsem nemusel dělat breakdance – a když už mělo být veselo, tak to bylo přes komiku, a ne, že se tlustý starý pán někde snaží metat kozelce,“ pochvaloval si Kopta. „Říkal jsem si: ‚Dědku jsi nejstarší z nich a nejen, že jsi přežil, ale ještě jsi zvítězil‘,“ dodal se smíchem nezapomenutelný Radek Převrátil z dnes již legendárního filmu Sněženky a machři.

„Naše parta byla skvělá a pro mě jsou vítězové všichni, kteří to dotáhli ke zdárnému konci. Každý z nich měl svůj zásadní okamžik. Je to vlastně kolektivní vítězství a je důležité, že jsme to dali všichni,“ dodal na závěr šťastný vítěz.

VIDEO: Blesk Podcast: David Gránský promluvil o natáčení Tvoje tvář… Proč nechtěl ztvárnit Michaela Jacksona?

Blesk Podcast: David Gránský promluvil o natáčení Tvoje tvář… Proč nechtěl ztvárnit Michaela Jacksona? Jiří Marek

Stříbrná sexbomba

Vždy, když si Iva Kubelková (44) vylosovala proměnu v jakoukoliv zpěvačku známou svými žhavými kostýmy, nejedno mužské srdce zaplesalo. Moderátorka pořadu Showtime na Primě totiž mimo skvělého pěveckého výkonu několikrát předvedla neskutečnou postavu s dechberoucím dekoltem. Právem Ivě náleží druhé místo i pomyslný titul nejvíce sexy ženy letošní řady. 

Bronzová pěnice

Deset týdnu bojovala Monika Absolonová (45) se svým největším strašákem – angličtinou. Vždy když si zpěvačka vylosovala cizojazyčnou proměnu, šly na ni mdloby. Neskutečně se ale zlepšovala, až ji finálový výkon velkolepé proměny z filmu Největší šoumen vynesl na 3. místo. „Tohle byla moje poslední píseň v angličtině. V životě,“ pronesla Monika se smíchem. 

Bramborový talent

Pro někoho možná trochu překvapivě skončila talentovaná Nikita Machytková (18) s bramborovou medailí na 4. místě. Celou soutěží proplouvala skvělými výkony a svým hlasovým projevem dokázala nejednou dostat všechny do kolen. „Neskutečně mi celá Tvář utekla. Moc mě show bavila, naplňovalo mě toto prostředí, lidi, kteří tu jsou, zkrátka to bylo super,“ svěřila Nikita, které je předpovídána velká budoucnost. Nejen na poli pěveckém, ale i hereckém. Za sebou už má roli ve dvoudílné kriminálce Vražedné stíny, kde se objevila po boku takových hvězd, jako je Ondřej Vetchý (59) či Martin Finger (51).
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close