Entertainment

To málokdo tušil! Pravda o vztahu Hanychové a Soukupa

Ani blízké okolí Agáty nevěří vlastním očím. Ačkoli se v minulosti vyznačovala spíš negativním postojem ke starším mužům, v Soukupově náručí našla možná to, co hledala celý život. „Já jsem jen chtěla, aby měl můj chlap jednou lepší auto a lepší dům, než mám já. A to se asi povedlo,“ okomentovala vztah s majitelem TV Barrandov v jedné z Instastories.

Zrušení práva potratů v USA odsuzují osobnosti. A nečekaný krok Agáty a Soukupa

To se nepovedlo asi, ale určitě. Soukup vlastní mimo jiné i vilu s bazénem ve slunné Marbelle, odkud nedávno přiletěla Agáta z rodinné dovolené i s mámou Veronikou Žilkovou (60), sestrou Kordulou (16) a svými dětmi – Miou a Kryšpínem. 

O lásku ale není nouze ani v Praze. Jaromír si totiž potrpí na romantiku. Tu ale umí vyšperkovat po svém. Agátu vytáhl na utopence a obdaroval jí květinou, jak se sluší a patří (i když poněkud praktičtější). Šťastný páreček zakončil večer na Vltavě na šlapadlech. „Šlapadlo je druh vodního plavidla, které je poháněno lidskou silou pomocí šlapadel. No a s Agátou se nám šlape dobře,“ napsal Soukup k fotce, přičemž neopomněl ani hashtag láska. 

Krize ve STAN oslabí vládu? Vášeň Hanychové a Soukupa a Zelenskyj varuje, rusové zesílí útok

 
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close