Entertainment

Tak to bylo rychlé: Velké střídání u Hanychové a Soukupa

V životě Hanychové se chlapci střídají poněkud častěji, než je obvyklé a těch, kteří nepřežili ani tříměsíční zkušebku, také nebylo zrovna málo. Po nevydařeném manželství s Jakubem Prachařem (38) má již osmého partnera. 

Veronika Žilková ze Španělska rovnou do Varů: O Polívkovi i novém filmu s Kozubem

Éru krátkodobých známostí otevřel makléř Zdeněk Turek, po čtyřech měsících jej vystřídal kameraman Mark Niessner, krátce na to randila s producentem Tomášem Sobolou, následoval truhlář Adam Raiter, Jan Loskot anebo wakeboardista Jiří Heller. Velmi nadějně pak vypadal vztah s chirurgem Andrejem Nikovem, který s Agátou žil necelých osm měsíců. Ani v tomto případě láska nevyšla a Agáta po krátké pauze přesídlila do náruče mediálního bosse Soukupa.

„Já nepotřebuji bohatýho chlapa. Ale vždy jsem chtěla kluka, který má lepší auto a dům než já a to se mi konečně splnilo. A můžu k někomu vzhlížet, to jsem vždy potřebovala,“ okomentovala tenkrát nový vztah. 

Expert na krátkodobé známosti je ale i Jaromír. S herečkou Kateřinou Brožovou (53) vydržel dva roky, s Terezou Mátlovou (46) pak jen pár měsíců. Bude ještě zajímavé sledovat, kam se jejich osudy pohnou, na Jargátu, či chcete-li Agromíra, ale vypisují sázkovky kurzy. 

Agáta se pochlubila, jak Jaromír vaří.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close