Entertainment

Tajná svatba Karla Gotta? Ivano, ta tu byla před tebou

Ačkoli byla Ivana Gottová (45) bezpochyby osudovou ženou Karla Gotta (80), nebyla jedinou, kterou si chtěl Mistr vzít. Velmi slibná budoucnoust se také svého času rýsovala i slovinské zpěvačce Heleně Blagne (58). Románek zůstal v tajnosti, ale ze slov bývalé milenky je patrné, že mezi Gottem a jí bylo velmi silné pouto. 

S Helenou se Gott seznámil v devadesátých letech, okamžitě prý přeskočila jiskra a od té doby Blagne Mistra často doprovázela na turné. Ve volných chvílích spolu vrkali v městě lásky, Paříži. Tam také padla slova o sňatku. 

Gott vydělal za 2 měsíce 58 mega! A Kynychová bojuje o přežití

Vztahu měla údajně nakonec ublížit vzdálenost. Blagne sice jezdila do Prahy a Gott zase za ní na Slovinsko, ale časové vytížení a časté pendlování po německých městech na turné Blange prý nezvládala. Láska posléze vyprchala. 
Pár prý často jezdil na romantické dovolené do Paříže

I přesto jí ale na Mistra zůstala krásná vzpomínka. Na své sociální síti po jeho smrti publikovala jeden ze společných snímků, po nějž připsala: „Všechny tvé hvězdy jsou pryč, můj drahý příteli, a tvůj krásný hlas je navždy umlčen. Odpočívej v pokoji, Karle.“

Vláda má rekord, 20 hodin hádek! Kdy plně udeří Omikron? A útok na Karla Gotta
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close