Entertainment

Strašnice: Brutální napadení v obchodě! Útočníka a ženu hledá policie

Velmi vážná zranění si z útoku, který se odehrál 25. ledna večer v prodejně potravin, odnesl muž (43). Způsobil mu je agresor, s nímž se krátce předtím potkal při placení u pokladny. „Když poškozený odcházel z obchodu, zničehonic se na něj vrhl muž, kterého doprovázela žena ve žluté bundě,“ popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Agresor na muže nejdřív hodil balík vod, které si v obchodě koupil, což poškozeného povalilo na zem. „Podezřelý ho několikrát kopl do hlavy a břicha a následně mu ještě dupl na hlavu. Poté z místa i s ženou, která celý incident viděla, odešli,“ uvedla mluvčí. Napadený muž skončil s velmi vážnými zraněními v nemocnici. 

Kriminalisté zveřejnili kamerové záznamy, na kterých jde dvojice vidět. „Pokud muže nebo ženu na záběrech poznáváte, prosím ozvěte se neprodleně na linku 158,“ žádají policisté.  Za těžké ublížení na zdraví a výtržnictví hrozí muži až desetileté vězení.

Útočník napadl ve strašnické prodejně potravin jiného muže a způsobil mu vážná zranění. (25. ledna 2022) Policie České republiky
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close