Entertainment

Šlo pouze o letní románek? Agáta si definitivně sbalila kufry!

Prázdniny se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a člověk se musí smířit s návratem do reality. To se týká i modelky a influencerky Agáty Hanychové (37), která se po prázdninách strávených po boku svého partnera, mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53), definitivně vrátila do Česka. Jaromír ji však nedoprovázel…

Byla to snad jen »letní láska« podobná té z filmové Pomády? Agáta se po létu stráveném ve Španělsku a New Yorku vrací do Česka a ze zamilované dívky je opět maminka a podnikatelka na plný úvazek. Na Letiště Václava Havla v pondělí přiletěla pouze ona, a tak modelka raději vše uvedla na pravou míru.

Agáta se pochlubila, jak Jaromír vaří.

„Jaromír tam má ještě nějaké zařizování a přijede na konci týdne. I se synem Lukášem a Jaromírovým psem jedou domů obytňákem,” vysvětlila webu Super.cz. Na Agátu v Česku čekaly obě děti, které měli doposud jejich tatínkové. Starší Kryšpín byl s tátou Mirkem Dopitou na Bali, mladší Mia zase trávila dva týdny s Jakubem Prachařem (38).

Dlouho však Agáta bez svého Jaromíra nebude. Třebaže modelce dříve volnost ve vztahu nevadila, současné odloučení je po téměř dvou společně strávených měsících poněkud neobvyklé. Diví se tomu i sama modelka. „Nepamatuji si, že bych s nějakým mužem byla takhle v kuse 24 hodin denně skoro dva měsíce. Je to skvělý. Máme se spolu krásně. Jasně, že se na něj těším,” dodala Agáta Hanychová.

Covidu přibývá! Německo se obává odstávky plynu. A zakousnutá Hanychová
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.