Entertainment

Skvělá zpráva pro fanoušky Ulice: Pagáčová opět s Rumlem!

Tereza Jordánová, kterou herečka Patricie Pagáčová ztvárnila přes jednu dekádu, si prošla několika vztahy, tím pravým se nakonec stal David Kučera v podání Matouše Rumla, kterého si nakonec vzala.

Matouš Ruml: V Ulici už ho neuvidíte, ale váš oblíbený učitel je zpět v novém seriálu

Tento pár okouzlil diváky Ulice natolik, že kdykoli se od té doby herci znovu setkají, jejich nadšení sdílí i jejich fanoušci. Naposled se tak stalo ve videoklipu Marka Ztraceného. Jejich nejnovější seriálový projekt, v němž se oba objeví, ale zatím nechtějí odtajnit. Že je každopádně tato dvojice opět na stejném place, je pro mnohé skvělou zprávou!

„No ale dobrý den! S kýmpak jsem se to zase po letech potkala na place? Pro info, to, že je Matouš takhle jetej, je záměr, takhle nevypadá normálně,“ napsala herečka ke společnému snímku, který zveřejnila na svém instagramu.

Klára Issová, Patricie Pagáčová a Alena Doláková pro časopis Dieta

Jak informoval web Expres.cz, mělo by se jednat o nový seriál, který by měl být co do počtu dílů skromný, podobně jako je tomu u minisérií z dílny Voyo. Dle kostýmů, které mají na snímku na sobě, lze jen těžko odhadnout, o jaký žánr půjde, a tak se budeme muset všichni nechat překvapit!
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close