Entertainment

Rozzuření diváci si neberou servítky: Drsný ortel nad ZOO

V ZOO se potkaly hvězdy těch nejoblíbenějších primáckých seriálů. Ze Sestřiček je to třeba David Gránský, ze Slunečné zase Eva Burešová. Jenomže to v tomto případě nestačí, a tak se Prima po dlouhé době musí smiřovat s tím, že ne všechno, co je nové, je zákonitě lepší.

Dětská hvězda z Primy dostala hlavní roli! Má se Burešová začít bát?

Nejvíce jsou diváci zklamaní z hlavní hrdinky v podání Michaely Pecháčkové (18). “Herecký výkon Michaely Pecháčkové je někde na úrovni Emmy Watson v prvním filmu o Harry Potterovi. Měla by holčina přidat … jen proboha ne v přehrávání,” cituje nespokojeného diváka web eXtra.cz.

Do karet představitelce Sid bohužel nehraje ani scénář. Pokud seriál sázel na pomalejší rozjezd, než se do děje přidá trochu toho drama, tato strategie u diváků neobstála. Po akcí i romantikou nabité Slunečné jsou diváci přinejmenším rozmazleni svižností seriálu, pro nějž platilo, že každý díl sliboval dobrou podívanou. U ZOO toto bohužel neplatí. “Tak tohle je ten absolutně nejnudnější seriál v dějinách!” korunovala seriál divačka Wendi. Scénáristé by se tak měli mít na pozoru. Fiasko totiž na sebe obvykle nenechává dlouho čekat.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close