Entertainment

Rolins ke skandálnímu odhalení: Co je vám do toho?

Když Dara na konci minulého roku přiznala vztah s fotbalistou Pavlem Nedvědem, rozhodla se dál nic netajit a své štěstí dává veřejně na odiv. Ne všichni ovšem se zpěvačkou sdílí dobrou náladu, a neváhájí si proto do ní pod jejími příspěvky rýpnout. Donekonečna se kritice nelze vyhýbat, a tak Dara shrnula své pocity pod snímkem, který zveřejnila na svém instagramovém profilu. A servítky si rozhodně nebrala!

Změna finále Stardance, promyšlený tah ČT? A Rolins o vztahu s Nedvědem

„Jak je mým dobrým zvykem, zase se předvádím a zase jsem byla na dovolené,“ ihned začala zostra. „Yo a potom tu máme ještě jeden totálně překvapivý fakt, že ‘stejně jako se současným, fotila se i s ex!’ No tohle. Chápete to?!? Kdo by čekal, že se i v mém životě budou opakovat situace, které zažívá zbytek populace DNES A DENNĚ,“ pokračovala rozhořčená Rolins, která si rýpla do autora citované věty, jak poznamenal web žena.pluska.sk.

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy?

Daru vytočila především skutečnost, že se svými činy nijak neliší od ostatních lidí, ale kvůli slavnému jménu mají podle ní někteří pocit, že ji mohou soudit od rána do večera. Když se zrovna netýká partnerského života, najdou si takoví lidé něco jiného – třeba časté výlety do zahraničí během přetrvávající pandemie. „A těm, co leží v žaludku, že jsem byla už ZASE na dovolené… I kdybych byla na dovolené odteď už navždy, co je vám do toho?! Od osmi let jsem si na VŠECHNO poctivě vydělala, takže můžu. A budu,“ dodala nekompromisně Dara a dala najevo, že pomluvy a kritiku si líbit nenechá.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close