Entertainment

Přemek Forejt o netradičním jménu syna: Tristan se nám strašně líbil

Asi nikdo nečekal, že by zamilovaná dvojice dala synovi jméno Pepíček, Lojza či Tonda. Ale že ho pojmenují po rytíři od kulatého stolu?

Zaoblené jméno

Podle kuchtíka je důležité, aby se příchod nového človíčka na svět nějak hezky nadepsal. „My jsme s Evičkou věděli, že chceme jméno Tristan, protože se nám strašně líbí,“ řekl Přemek webu TN.cz jednoduché vysvětlení. „A pak jsme k tomu přidali Williama, abychom tak hezky to jméno zaoblili a shodli jsme se na tom oba dva, že se nám moc líbí,“ dodal pyšný dvojnásobný tatínek, jenž na svou lásku pěje jen samou chválu.

Eva Burešová pro červencové vydání časopisu Maminka

Rodinná idyla

„Evička je naprostý poklad, je strašně statečná, tak jsem z toho takový šťastný. Je to krásné a nepopsatelné,“ vyjádřil Přemek dojatě své pocity s tím, že přece jen je taky trochu unavený. Kromě tatínka se na bratříčka těšili také Forejtova dcera Stella (7) z předchozího vztahu a Evin pětiletý syn Nathaniel. „Ti se samozřejmě moc těší. Já sám se těším, až budeme zase spolu jako celá rodina a budeme trávit nějaký společný čas,“ dodal Přemek na závěr.

Našla štěstí

Na malého Tristana čeká také nový domov, který rodiče stihli pořídit ještě před porodem. Oáza klidu zasazená v přírodě na Benešovsku má dokonce vlastní jezírko s dřevěným molem a pozemek bezmála 3000 metrů čtverečních. „Děkuji bohu za všechny šance, které mi dal a dává. Děkuji za bolesti po cestě, protože díky nim jsem, kým jsem, a vedle koho mám být. Dělat šťastnou sebe a své nejbližší je ta nejkrásnější věc na celém světě. Jsem šťastná,“ napsala Eva ke snímku, kde se pochlubila výhledem na syna Nathánka, jenž si lebedil na mole u jezírka.

Těhotná Eva Burešová už zná pohlaví miminka! Ale jméno je problém
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.