Entertainment

Prachař se Sandevou to natřeli Agátě. Tohle jen tak netrumfne!

Méně je někdy více. To platí i ve vztahu, kterým se Jakub Prachař se svou přítelkyní Sarou Sandevou nechlubí tak často, což na jejich lásce nic nemění. Prachařova exmanželka, modelka Agáta Hanychová, volí opačný postup a o svých vztazích veřejnost, byť s určitým zpožděním, nakonec ráda informuje a na svém instagramovém profilu zveřejňuje zamilované fotky. Těch tam za poslední dva roky přibylo, stejně tak ovšem i těch, kteří jsou na takových fotkách zviditelňováni. Proto už někteří neberou modelčin milostný život zcela vážně.

Herečka Sara Sandeva: Festival byla jen rychlovka!

Jakubovi vztah s o třináct let mladší herečkou s makedonskými kořeny naopak lidé přejí. Sympaticky na ně působí i fakt, že své soukromí tolik nesdílí. Když už ale něco na jejich instagramových profilech přistane, dočká se to úspěchu. Nedávno takto dvojice sdílela snímky od rybníka, kde trávili své volno.

Jindy se zase mladá herečka pochlubila fotografií, kterou zveřejnil web Expres.cz. Na ní se pochlubila čokoládou pokrytými zuby, a dala tak najevo, že si ze sebe zcela nenuceně umí udělat legraci. Autentické snímky na lidi působí mnohem lépe a upřímněji než ty Agátiny z luxusní španělské vily či fotka, na níž kouše svého nového přítele, mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, do tváře. Láska má ovšem mnoho podob, důležité tedy je, že jsou oba bývalí manželé spokojení po boku svých současných partnerů.

Krásná Sara Sandeva promluvila o dovolené s Prachařem!
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.