Entertainment

Neprobylice: Ve škole našli dva zastřelené muže

Středočeští kriminalisté v obci Neprobylice nedaleko Slaného vyšetřují nález dvou mrtvých dospělých mužů, které nalezli v místní škole. Případ šetří krajští kriminalisté, na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. 

K události došlo ve čtvrtek vpodvečer kolem šesté hodiny. Na místo okamžitě vyjela záchranná služba, hlídka policistů a z Prahy vzlétl vrtulník letecké záchranné služby s lékařem na palubě.

Podle zjištění Blesku došlo k tragédii v místní střední škole Euroinstitutu, která slouží pro lidi s handicapem. Policie ale uvedla, že zastřelenými jsou dva dospělí. 

„Na místě zasahoval lékař u dvou osob, které utrpěly zranění neslučitelná se životem,“ řekla Blesku mluvčí záchranářů Monika Nováková. Podle ČTK byli dva muži zastřeleni, policie dostala informaci o sebevraždě. 

Dva mrtvé muže nalezla hlídka policistů po příjezdu na místo. „Případem se budou zabývat krajští kriminalisté, na místě byla nalezena i zbraň. Informaci o incidentu jsme přijeli na linku 158 dvě minuty před osmnáctou hodinou, k čemu došlo zatím nevíme,“ doplnila mluvčí policie Vlasta Suchánková.

 
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close