Entertainment

Na Metallicu zbývá posledních pár lístků. Nepropásněte festival Prague Rocks

Metallica, Five Finger Death Punch, Red Fang a další vystoupí na již třetím ročníku jednodenního festivalu Prague Rocks. Tato jedinečná akce ve střední a východní Evropě, na které v minulosti vystoupili například Kiss, ZZ Top nebo zpěvák Ozzy Osbourne přivítá návštěvníky ve středu 22, června na Letišti v Letňanech pořádnou dávkou metalu a rocku.

Metallica se vrací na turné a vystoupí pouze na několika vybraných evropských festivalech. Na open air Prague Rocks zbývá už jen pár volných lístků.

Z Las Vegas přijede na pražský festival také kapela Five Finger Death Punch (USA), která byla založena oproti zde zmíněným uskupením teprve v roce 2008, ale během této relativně krátké doby stihla vydat již osm studiových alb, kterými se dostala do povědomí většiny metalových fanoušků. Charismatický hlas zpěváka Ivana Moodyho, doplní Zoltan Bathory, Chris Kael, Charlie Engen a Andy James.

Poslední z hlavních vystupujících jsou američtí Red Fang, kteří se dali dohromady v roce 2005 v Portlandu (US), a mají pro nás nachystaný výběr toho nejlepšího z jejich pěti studiových alb, v rámci kterých vznikly jejíchž nejznámější nahrávky“Wires” nebo “Prehistoric Dog”. Kapela dorazí ve složení Bryan Giles, Aaron Beam, David Sullivan a John Sherman.

Line up:

14:00 – 14:45 THE HARDKISS

15:00 – 15:45 S8NT Elektric

16:10 – 17:10 RED FANG 

17:30 – 18:45 Steel Panther 

19:15 – 20:30 Five Finger Death Punch

21:00 Metallica
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close