Entertainment

Muzikálová zpěvačka po autonehodě přišla o ruku! Strach z infekce

Co se přesně na silnici stalo, zatím Šáren ani její okolí neřeklo, ale šlo o velmi vážnou autonehodu, při které mohla přijít o život. 

Přišla jsem při autonehodě o ruku. Část horní levé končetiny k lokti už není. Je pryč. Nedala se zachránit. Jsem už víc než 14 dní v odborné péči a snažím se hojit… I na duši. S mojí duší si poradím, jsem Šáren… ale asi si neporadím s praktickou částí, kterou za mě řeší můj nejmilejší Matěj a moje Laděnka, bráchova paní,“ oznámila na sociální síti rocková zpěvačka, která je po druhé operaci. 

Na návštěvu k ní momentálně může jen přítel Matěj a její malá dcerka, s přáteli je kvůli covidovým nařízením v nemocnici ve spojení přes mobil. 

Včera byla na druhé operaci a vypadá to dobře. Hrozí šíření infekce, a to by znamenalo, že by jí amputovali další část nad loktem, ale zatím tomu nic nenasvědčuje. Myslím si, že je v takovém šoku, že jí ještě nedochází, co se opravdu stalo.

VIDEO: Krásná dcera hokejového brankáře Haška zpět v Česku! Dominika je nezadaná a hledá práci

Krásná dcera hokejového brankáře Haška zpět v Česku! Dominika je nezadaná a hledá práci Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Prý ji to hrozně bolí, je to až nesnesitelné, je stále pod sedativy. Jsme všichni šťastný, že žije, ale ta situace je hrozná. Ale ona je takové naše sluníčko, tohle si fakt nezaslouží, ale vím, že je bojovník, a vím, že boj nikdy nevzdá, “ řekla Blesku přítelkyně a kolegyně z RockOpery Helena Kubelková. 

Znaly jsme se jako kolegyně z muzikálů, ale Šáren mi pomáhala, když mi zemřel manžel, a tak se snažím jí to vrátit tím, že jsme společně s kamarády udělali sbírku na bionickou ruku,” dodala zpěvačka a učitelka zpěvu. Pokud chcete Šáren Makovcové pomoci, číslo účtu a další informace najdete ZDE.

Kdo by měl chuť, čas, a v téhle morové divnodobě i prostředky, přispějte mi na moji novou ručičku, prosím… zatím nevím, kolik přesně bude stát ta moje nová, přímo mně na míru dělaná, ručička, ale podle odborných odhadů cca 2 – 3 miliony. Ale možná i méně. Uvidí se, až se dám trošku dohromady a potkám se s protetikem a dalšími odborníky. Odvděčím se Vám všem sice jen mým úsměvem, ale zato ještě bezzubým,“ prosí o pomoc Šáren. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close