Entertainment

Místo pohřbu Mekyho zveřejněno: VELKÉ PŘÁNÍ KATKY


Podle Rado Mešši, který rodinu mediálně zastupuje, proběhne poslední rozloučení  ve strašnickém krematoriu v Praze, a to 19. listopadu od 14:00. Vzhledem k opatřením ale bude pouze pro zvané osoby.

Meky – trailer na celovečerní dokument o Miro Žbirkovi

Všichni ostatní, kteří měli a mají Mekyho rádi, mu mohou dát poslední sbohem ve vnějších prostorách, kde bude umístěna i kondolenční kniha. Záznam z pohřbu Mekyho bude možné sledovat na obrazovkách před síní a také na Mekyho oficiálních facebookových stránkách. 

Kondolenční kniha pak bude vystavená také na Slovensku. Podle informací Blesku přímo na Velvyslanectví Slovenské republiky v Pelléově ulici. Možnost do ní napsat poslední vzkaz pro zpěváka bude mít veřejnost v pátek (12. 11.) od 09.30 až 12.00 h a od 13.00 do 15.00 hod.

Kateřina Žbirková také sdílela na sociálních dítích svého muže vzkaz pro všechny, kterým přirostl Miro Žbirka k srdci, ať už jako přítel, hudebník nebo jen člověk, který měl otevřené srdce dokořán. „Inspirovala mě paní @stypkovamarie svým “dělám jako že je” (David- jeji syn). Takže : ROBME AKO ŽE MEKY JE 🖤. Vaše (a jeho ) KATKA“.

Reflex podcast: Rozhovor Milana Tesaře s Mekym Žbirkou

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close