Entertainment

Krev a sanitka! Rybové volal syn Franta, že…

Tvůrci seriálu navázali spolupráci s Bílým kruhem bezpečí, a to z prostého důvodu. Chtějí upozornit na společenské téma, které bývá přehlíženo. Problematika násilí páchaného na ženách bývá často bagatelizována, zvlášť dějou-li se takové činy v rámci manželského nebo partnerského svazku. Mnozí se totiž domnívají, že v podstatě o znásilnění nejde.

Prachař a Rybová v 7 pádech: Radikální změny několikrát do roka!

„To je na tom to nejhorší, že si to lidé myslí. My tu scénu taky točili a priori ne brutálně, ale naopak – snažili jsme se, aby to bylo hodně realistické. Jenže právě proto se z toho ty znásilněné ženy pak asi velmi těžko dostávají, protože na první pohled to jako znásilnění nevypadá,“ prozradila po natáčení Rybová časopisu Maminka. 

Scéna, kdy se na ni seriálový manžel, herec Vasil Fridrich, surově vrhnul, zahýbala nejen se samotnými aktéry scény, ale i celým štábem. „S Vasilem toho máme v rámci Ulice za sebou už hodně, lecčemu se umíme už zasmát, ale tady nebylo do smíchu nikomu. Ani nám, ani režisérovi, ani štábu. Točilo se to víckrát, jednou jsem se u toho napadení docela dost praštila do hlavy o postel, na kterou mě můj seriálový manžel hodil, ale to byla spíš moje chyba,” popsala Rybová. 

„Přijde mi, že vedle strachu panují ve společnosti i jakási netečnost a absence empatie… Jsou to čtyři roky, ale pořád na to myslím. Volal mi tehdy desetiletý syn Franta, že je zrovna na náměstí Míru a kousek od něj leží krvácející paní. Kolem ní procházeli lidé, asi pět stálo nad ní a jen koukali. Můj desetiletý syn byl jediný, kdo zavolal sanitku. Všichni se prý báli. Prostě si asi mysleli, že paní je opilá nebo zfetovaná,” posteskla si také.

Janda šokoval: Musím sepsat závěť! A Prachař vyřešil rodinnou krizi

 
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close