Entertainment

Kerndlová šokuje o rakovině: Běhá po ordinacích!

S rakovinou sváděl boj jak zpěvák Láďa Kerndl (77), tak i jeho manželka Milada (65), a to rovnou dvakrát. Oba zákeřnou nemoc porazili, jejich životy však nejsou jako dřív. Pohled na svět se změnil i jejich dceři, zpěvačce Tereze Kerndlové, která nechce zanedbávat péči o své zdraví, a proto chodí na pravidelné zdravotní prohlídky.

Jak to Tereza Kerndlová dělá, že je tak sexy? Osciluju mezi leností a hyperaktivitou!

„Prevence vlastního zdraví je jedna z nejdůležitějších životních složek. V žádném případě by se to nemělo podceňovat. Já jsem člověk, který se s rakovinou setkává ve své rodině až příliš často, a tak prevenci rozhodně nepodceňuji,“ prozradila zpěvačka webu Super.cz.

Jelikož chce mít stoprocentní jistotu, že se v její rodině všichni těší dobrému zdraví, na preventivní prohlídky chodí spolu se svým manželem. „Když přijedeme do Česka, tak se domluvíme, že si zajdeme po doktorech. Vracíme se kvůli mé práci, mým rodičům a Rendově rodině. Je ale pravda, že si vždycky také oběháme lékaře,“ přiznala Tereza, která byla v posledních měsících velkou oporou své mamince, které diagnostikovali rakovinu oka.  „Vzhledem k mámině diagnóze se hlídám s ženskými věcmi. Prevenci vzniku melanomu a rakoviny kůže taky nezanedbávám,“ dodala.

Luxusní letovisko Kerndlové ve Španělsku
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.