Entertainment

Josef Náhlovský: Loučili se s luhačovickým lázeňským švihákem

Rozloučení v Praze i v Luhačovicích připravila jeho nejlepší kamarádka Veronika Crha Záhorská. „V květnu to bude dvaadvacet let, co jsme se poprvé v Luhačovicích setkali. Přijel k nám do Miramare, měl to tam rád. Denně chodil do tamního baru, který se bude přejmenovávat na bar U Pepíčka,“ prozradila Blesku Veronika. Náhlovský se stal ambasadorem sanatoria Miramare a byl spoluzakladatelem nadačního fondu Korunka.

„Luhačovice se staly jeho druhým domovem,“ prohlásil ve smuteční řeči spisovatel Josef Holcman. „Pepíček navštěvoval děti v dětských domovech, rozveseloval dětské pacienty v nemocnicích, ale dokázal pobavit a rozptýlit i seniory v pečovatelských domech. Jeho originální smích byl nakažlivý. Měl rád lidi, “ zdůraznil Holcman.

Z celebrit do Luhačovic nepřijel nikdo, přišel ale Náhlovského bratr Daniel a jeho dlouholetá přítelkyně Jana Holá. Přišla i hraběnka Karla Mornstein-Zierotin z Bludova s otcem Karlem, spoluzakladatelka Korunky ve Velkých Losinách. A nechyběla ani partička motorkářů z klubu Iron Cavalry CZ, jejichž byl čestným členem.

Video: Nejbližší kamarádka Náhlovského (†72): Pepa umíral 22 let!

Nejbližší kamarádka Náhlovského (†72): Pepa umíral 22 let! David Turek
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.