Entertainment

Gondík kontra Háma: Rozkol parťáků po 25 letech!

Lidé se mění, doba jde dopředu a starší kapely a interpreti se buď musí přizpůsobit, nebo holt smířit s koncem. Víc hlav sice víc ví, ale ne vždy se dojde ke společné představě. „Staly se věci, na které měli členové kapely každý jiný názor, a tak jsme si řekli, že každý půjdeme svojí vlastní cestou,“ uvedl moderátor hudební show Tvoje tvář má známý hlas pro server eXtra.cz.

Rána pro Aleše Hámu: Rozchod po 25 letech!

S poněkud odlišným pohledem na věc se svěřil webu Super.cz Dalibor Gondík. „Každý jsme asi našli nějakou jinou pracovní cestu a směřování životů. Byly jsme čtyři strašně silné osobnosti. Byla to pro mě pětadvacetiletá radost, která se vypařila. Ale hraju v jiných formacích a skupinách, tak to neřeším,” uvedl tehdy.

Nakonec ustoupil pro klid všech členů kapely Dalibor Gondík, a bylo tudíž po Hamletech. Kapela sice funguje dál, stejné to však není. „Říkáme tomu Aleš Háma & friends a hrajeme společně s Peťou Vondráčkem a Kubou Wehrenbergem a zahostovat si tam většinou může, kdo chce,” prozradil Aleš Háma. Zlá krev ale mezi ním a Gondíkem údajně nepanuje. „To, že jsme s Daliborem nedávno vystupovali v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, lze brát jako důkaz, že proti sobě nestojíme jako nějací rivalové nebo v zásadní rozepři. Jenom jsme uzavřeli nějakou svou životní kapitolu,” vysvětlil Háma.

Aleš Háma: Než skončím v LDNce, tak si chci užít pořádní dobrodružství

Kámen úrazu měl představovat projekt České televize V karavanu po Česku, který místo Dalibora Gondíka, jenž byl i jeho autorem, začal na poslední chvíli uvádět jeho dlouholetý kamarád Aleš Háma. Ačkoli se vztahy od doby poteciální zrady patrně zlepšily, rány se zřejmě ještě zcela nezahojily.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close