Entertainment

Fiasko jak hrom! Volání o pomoc prince Williama

Stačí jedna hůře naplánovaná cesta a dobrá pověst je tatam. Březnovou návštěvu Karibiku hodnotí tamní obyvatelé vesměs negativně, což je pro tým poradců prince Williama i jeho samotného nemilým zjištěním, kvůli kterému je starší syn prince Charlese (73) připraven jednat a nastolit znovu pořádek.

Jak bude vypadat korunovace prince Charlese?

Jak informoval britský deník Mirror, jeho odhodlání aktualizovat celou instituci je po »karibském fiasku« o to větší. Po svém boku chce mít ty nejlepší z nejlepších, aby se dalo chybám na zahraničních cestách předejít a aby se tamní lidé z návštěvy následníka trůnu a jeho manželky Kate těšili.

Ne vše lze ale evidentně naplánovat do posledního detailu. Někdy zkrátka okolnosti hrají v neprospěch lidí, o čemž nyní ví i Kate s Williamem. Fotografie z jamajské návštěvy zachycují moment, při němž si královský pár podává ruce s dětmi přes vysoký drátěný plot – milé gesto, ale na nesprávném místě. Pobouření u místních ještě více eskalovalo poté, co jeli v land roveru s otevřenou střechou.

Blesk Podcast: Harryho k alkoholu a večírkům přivedl William, říká spisovatel Robert Lacey

S informacemi webu tn.nova.cz se jedná o stejné vozidlo, ve kterém jezdila královna v 50. letech, a působilo tudíž jako přežitek z doby, kdy se vzduchem stále nesly znaky kolonialismu. Zklamání a odpor k vystupování královského páru byl znatelný, proto se Kate s Williamem nyní shánějí po konzultantech, jež by stáli v čele komunikačního týmu a starali se o to, aby oba patřičně reprezentovali královskou rodinu a neopakovali zbytečné chyby.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close