Entertainment

Důležité prohlášení Vondráčkové! BUDOU SE DÍT VĚCI

Je až neuvěřitelné, jak se Lucii Vondráčkové (41) a Petru Vojnarovi (45) daří rozdmýchávat další a další spekulace o jejich vztahu – nevztahu. Svými tezemi si společnost rozdělili na ty, kteří jim to baští, a na odpůrce, kteří vidí jen kalkul a potřebu se zviditelnit. A zvlášť druhá skupina čeká na den D, kdy půjdou s kůží na trh. Teď Vondráčková prohodila cosi o břěznu. 

Ze sledu posledních dní to vypadá, že se cesty Vondráčkové a Vojnara rozdělily, zatímco ona se věnovala svému novému albu, Vojnar odjel pracovně do Las Vegas a krátce na to se pustil do spolupráce s italským producentem Grillottim (62) a Dominikou Gottovou (48) a zanechal svů rukopis v textu písně Pro tebe, která mimojiné dostala pěknou sodovku. 

Dominika Gottová po pěvecké premiéře: Další song? Nevylučuji to…

Vondráčková se od Vánoc vyhýbá jakémukoli vyjádření na adresu Vojnara, jak čert kříži, ale sem tam utrousí něco, co sledující nechává v napětí. Důkazem je její nedávné vyjádření: „Já se chci vyjadřovat ke své práci, ne k tomu, o čem se spekuluje. Mně je jedno, o čem se spekuluje. Počkejte za měsíc. Budou věci, které budou následovat. Počkejte do března,“ řekla Vondráčková pro ŽivovČesku. Chtěla tím snad říct, že přijde nějaké rozuzlení toho, jak to tenkrát s Vojnarem bylo?

Lucie Vondráčková: Vánoce? Letos je to tristní…
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close