Entertainment

Do třetice všeho dobrého? DALŠÍ SVATBA NOIDA BÁRTY

Pro nastávající nevěstu byla žádost o ruku trochu překvapením, ale posléze v rozhovoru pro ShowTime přiznala, že i splněným snem. „Je pravda, že jsem si ještě neuvědomovala, že je to za chviličku, ale teď mě to dojalo. Doufala jsem, že si mě někdy vezme, že mě ale požádá o ruku, to jsem absolutně nečekala,“ přiznala Grabcová

Dvakrát rozvedený Vašek Noid Bárta utajil zásnuby! Tanečnice má ale jasné podmínky

Tentokrát sází Noid Bárta na menší veselí v rodinném kruhu. „Bude to malá svatba asi s 32 hosty, z toho asi 12 dětí, takže to bude spíš ‚kinder party‘ s dětským skákacím hradem,“ nechala se slyšet také budoucí nevěsta. Nastínila také, jakým směrem se bude ubírat hostina a zábava. A to je vskutku netypické. „Po obřadu se chceme převléct a půjdeme na ryby, takže budeme krásní jen chvíli,“ přiblížila netradiční plány. 

Celá akce se evidentně ponese v poklidném duchu, na bujaré veselí nejsou vhodné podmínky. Eliška totiž připomněla, že mladší dceru plně kojí a prý se tomu budou muset přizpůsobit i šaty. „Svatební šaty jsem měla vždy vysněné à la mořská panna, upnuté. To se ale rozplynulo po prvním porodu. Teď je mým cílem mít ‚kojící‘ šaty,” přiznala s úsměvem. 

Noid a jeho partnerka Eliška Grabcová: Jak se těší na nové miminko?
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.