Entertainment

Dara Rolins terčem kritiky! PŘITOM JDE O ZDRAVÍ

Ačkoli do toho v zásadě nikomu nic není, slovenská popová diva úpravy svého těla netají. Šla s pravdou ven, ale některým odpůrcům estetických zákroků je to stále málo. Podle nich podstoupila zpěvačka mnohem více zásahů do kůže, než sama tvrdí. Takové spekulace ale Dara odmítá. „Kdybych měla absolvovat všechny zákroky, které jsou mi přisuzované, tak bych skutečně vypadala jinak,“ cituje partnerku Pavla Nedvěda (49) slovenský web Čas.

Dara Rolins po plastice nosu v Kyjevě: „Konečně zase dýchám levou nosní dírkou“

Ne všechny úpravy navíc podstoupila pod zkrášlovací záminkou – operace nosu jí byla doporučena na základě dlouhodobých zdravotních problémů. Ani to ale některé její sledující neoblomilo a rýpou si vesele dál. Na to se nicméně zpěvačka nesoustředí. Důležité pro ni je to, že operace, které podstoupila, splnily svůj účel.

Dara Rolins jako módní ikona boduje! Ale mají šanci i korpulentní ženy?

„Je pro mě podstatné to, že mi po zdravotní stránce velmi pomohla,“ vysvětluje Rolins, která nepatří mezi ty, co se mění jen na základě těchto kosmetických změn. Na svém těle pracovala vždy velmi intenzivně. Sama se chválí za své bříško nebo ramena, na něž se během sportování zaměřuje. Dává tedy jasně najevo, že ne vše zařídí doktoři. Člověk také musí sám makat, aby se dočkal kýženého výsledku.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.