Entertainment

Bára Poláková zveřejnila děsivý snímek: Zranění jí otevřelo nový rozměr! Havlová souhlasí

Poláková hned v úvodu přiznává, že její snímek vznikl před čtrnácti dny a není tak úplně aktuální a hlavně všechny příznivce uklidnila, že je v pořádku. „To co se mi stalo a jak a kde, není důležity… bylo to jen takový drcnutí… co ale důležitý je a mám pocit, že bych se s vámi o to právě měla podělit… je… jaký jsem dostala od pana doktora doporučení k co nejefektivnějšímu uzdravení se,“ napsala herečka ke snímku a z emotikonů se dá vytušit, že ke zranění přišla na horách.

Rada jejího lékaře by v dnešní době mohla mnoho lidí vyděsit, ale ona si uvědomila, že rada je to skvělá pro život a rozhodla se jí řídit i na dále. „Žádné monitory jakýchkoliv rozměrů, žádné telefonní hovory… prostě přítomnost,“ a vysvětlila, že důvodem zákazu je to, že při sledování čehokoliv těkají oči, navíc to způsobuje stres a pokroucenou páteř.

Zpočátku si expartnerka Pavla Lišky (50) myslela, že to nebude nic složitého, jenže si uvědomila, že nejde jen o čas, který stráví s mobilem v ruce. „Jenže každým dnem mi docházelo, co dalšího do toho detoxu patří… od filmů, přes maily, platby, jaký bude zítra počasí (na horách to řešíme víc než v Praze), taky zprávy z domova a ze světa (haha), až k tomu, kolika lidem jsem nemohla dát vědět a co jsem měla vyřídit… a tak jsem ležela a dívala se a dívala a poslouchala a dívala… vnímala dech, tělo, vzduch… brebentění holčiček z vedlejšího pokojíku jsem začala najednou slyšet úplně jinak… mnohem víc “u nich”… mnohem víc “uvnitř”… každé slovo, každou hru… neumím to popsat… viděla jsem jejich světy soustředěně, klidně… otevřelo se mi teď  a já jen koukala, jak jsem na něj zapomněla. Nebo na něj neměla čas? Nebo to všechno před a po mi ho zastiňovalo?“ popsala na instagramu s tím, že má některé kamarády, kteří mají, jak se s nadsázkou říká, telefon srostlý s dlaní.

„Slíbila jsem si, že mi odteď digitálno vezme maximálně desetinu času ze dne a budu prostě někdy vypnutá. Protože nemusíme na všechno odpovídat okamžitě. To jsme si na sebe vymysleli jen my sami. A co když se podruhé nenarodíme, že jo?“ zakončila přiznáním, že teď bude možná těžší s herečkou komunikovat.

Její status se samozřejmě neobešel bez mnoha souhlasných komentářů, jeden z nich připojila i Dagmar Havlová (68). „Báro, já to tak dělám třeba celý týden. A ostatní jsou naštvaní. Ale to je jejich problém. Uzdrav se brzy,“ napsala bývalá první dáma. „Krásně napsané, díky, Baru a ať brzy vše v pořádku i pro tělíčko,“ vyjádřila s jejími slovy souhlas i herečka a moderátorka Tereza Kostková (45).

Video: Netradiční rozhodnutí po rozchodu herců!

Netradiční rozhodnutí po rozchodu herců! A Depp oslní festival ve Varech Bára Horáková, Lukáš Červený
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close