Entertainment

Bagárová po rozchodu: O problémech promluvil lékař

Vztah Moniky a Macha byl v posledních měsících jako na houpačce. Spekulovalo se o nevěře, utajovaném dítěti v Uzbekistánu i tom, že se Mach natrvalo přesídlí od rodiny do své domoviny. Pár ohlásil po krátké pauze comeback, padala slova o svatbě a dalším dítěti, které chtěla Monika stihnout do třiceti. Teď je všechno ale zase jinak… známý lékař navíc podle zjištění webu ŽivotvČesku naznačil, že by za krachem vztahu mohla být emoční nevyrovnanost Bagárové.

Monika Bagárová: Nikdy jsem netušila, že můžu mít dvě srdce
Monika hodila rozchod s Machem za hlavu a užívá si

„Těch důvodů, proč k tomu dochází, je samozřejmě mnoho. Velmi často jsou vztahy nahoru a dolů, pokud v nich dochází například k nevěře,“ vysvětlil psycholog Jeroným Klimeš a dodal: „Některé ženy jsou emočně nestabilní, a tak mohou problémy ve vztazích řešit trochu zbrkle. Abychom to mohli vyhodnotit, museli bychom samozřejmě znát všechny její předchozí vztahy, což by nám napovědělo, jestli v nich je nějaký vzorec.“ 

Klimeš navíc upozornil na zbrklé pálení mostů a neblahý dopad na děti. „Bohužel těmito dramatickými rozchody a návraty si často lidé přivolají více potíží než užitku,“ dodal. 

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Naivní Fiala, učenlivý Ovčáček a Zemanova diagnóza
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close