Entertainment

Bagárová lituje, že nedala na rady lékařů: TRVALÉ ZOHYZDĚNÍ?

Jak zpíval Karel Gott (✝80), čas letí jako bláznivý a malé Rumince budou v květnu již dva roky. Zpěvačka tak zavzpomínala na poslední momenty před tím, než dcera přišla na svět. Kvůli natočení dcerky v bříšku se situace lehce zdramatizovala, a tak musela Monika podstoupit císařský řez. Své plusy to ale nakonec mělo. „Myslím, že jedinou výhodou je, že víte, co vás čeká, můžete se na vše zeptat a víte přesný postup, ale u přirozeného porodu netušíte, co a jak bude,“ cituje zpěvačku deník Blesk.

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu?

Následky ale na sebe nenechaly čekat. Po odchodu z porodnice se měla pečlivě starat o svou jizvu. Jakmile ale zabraly léky, které tlumily bolest, přestala se o své bříško zajímat a začala se plně věnovat Rumince. Péči o vlastní tělo ale zanedbávat neměla, čehož si je až nyní vědoma. Doktoři jí během odchodu z Podolí doporučili několik cviků ke stažení jizvy. Novopečená maminka ale měla díky dcerce pohybu ažaž, a tak na cviky docela zapomněla. Nyní lituje, že nedala na rady lékařů.

Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova?

„Určitě si ze mě neberte příklad, já neudělala ani jeden cvik, který mi byl doporučený. Já přišla domů z porodnice a začala jsem uklízet, vařit, fungovat hned na 100 procent. Úplně jsem zapomněla na nějakou bolest nebo na cvičení. Já měla v hlavě malou a tolik emocí, všechna ta zodpovědnost najednou za to malinký miminko… no, na císař jsem zapomněla,“ přiznala svým fanouškům na Instagramu Bagárová, která by jednoho dne Rumince ráda pořídila sourozence.
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.