Entertainment

Audrey Aura (23): Díky OnlyFans má o živobytí postaráno

Koronavirus ji připravil o práci v administrativě, ale Audrey se ničeho nezalekla. Když objevila kouzlo OnlyFans, bylo hotovo. Peněz má jak želez a moc se u toho nenadře. Jak ale upozornila, natáčení videí je pouhých pět procent práce. První rok prý pracovala více než sto hodin týdně, svěřila se baculatá mamina. „Trošku jsme se nejprve spálila z přepracování,“ přiznala. 

Mnohem více času teď radši věnuje sama sobě. Většinu dne tráví chatováním s fanoušky, organizováním, plánováním obsahu a marketingem na sociálních sítích. V květnu se také vrhne na dráhu učitelky – chce učit budoucí OnlyFans modelky, jak s platformou správně nakládat. 

Život na sociální síti si chválí. „Většinu dne trávím na gauči nebo sedím u počítače, obvykle stále v pyžamu,“ popsala pro deník Daily Mail. Mnoho dní Audrey spí až do poledne a hlavní část své práce začíná po osmé hodině večer, když dá spát své dítě. 

„Natáčím obsah a fotím pár dní v měsíci. Hodně času trávím chatováním se svými fanoušky o jejich dni, o tom, jaká byla práce nebo jaké mají koníčky,“ uvedla. OnlyFans jí mimo jiné pomohl začít milovat své tělo. „Fanoušci po mně zpočátku chtěli, abych byla nahá a skákala, tak jsem jim vyhověla,“ přiznala se Australanka. 
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.