Entertainment

30 let mlčení! Rok po smrti Lasicy prolomila Vášáryová ticho

Kdyby žil, oslavil by včera 82. narozeniny, k této příležitosti mu byla věnována beseda v Knihovně Václava Havla, kde nechyběli Lasicovi přátelé a kolegové, například Daniela Kolářová (75) nebo Bolek Polívka (72), ale hlavně tam nechyběla jeho žena, politička a herečka Magda Vášáryová (73), která hostům odkryla drsnou realitu života po boku komika. 

Blesk Podcast: Lasica a Satinský byla pekelná kombinace, říká filmový kritik

„Milan Lasica přišel domů a když řekl tři věty, byla jsem šťastná. Nikdy jsem neslyšela Milana mluvit do telefonu déle než tři minuty, nesnášel to. Z normálního děvčete, které občas mluvilo, jsem se změnila na velmi mlčenlivou ženu, o které všichni muži sní. Měla jsem i období, kdy jsem počítala, kolik vět pověděl,“ prozradila Vášáryová pro CNN Prima News. Připomněla také, že jeho největší láskou nebyla ona, ale publikum a přihodila i pár vtipných momentů z třicetiletého manželství.

„Byla jsem zodpovědná za to, aby všechno fungovalo. Nevěděl, kde jsou pojistky a velmi se podivoval, že existuje něco jako vysavač. Myslím, že jsem mu deset let říkala, že když pere, černá ponožka nepatří k bílým košilím,“ dodala s úsměvem herečka.

Poslední poklona Milana Lasicy (†81): Video z posledních vteřin před smrtí
Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close